Бажаєте підтримати служіння Євангелія?


Як можна підтримати фінансово парафію «Воскресіння» УЛЦ в м. Києві

Громада «Воскресіння» УЛЦ в м. Києві (офіційна назва - Релігійна громада Української Євангельської  Лютеранської Церкви в Старокиївському районі м. Києва) існує виключно за рахунок добровільних пожертв та благодійних внесків. Усі надходження оформляються згідно чинного законодавства України та використовуються на статутні потреби нашої громади, тобто на підтримку євангельської проповіді та доброчинність. Наша громада внесена до Реєстру неприбуткових організацій України.  Жертводавці навіть мають право отримати певні податкові пільги для себе, маючи на руках документи (квитанції) про надання допомоги громаді «Воскресіння» (при щорічному декларуванні власних доходів).

Якщо ви знаходитеся у місті Києві і маєте бажання завітати до Канцелярії  УЛЦ, ви можете залишити вашу пожертву на підтримку громади «Воскресіння» у вигляді готівки (обов’язково вказуючи своє П.І.П.-Б. та поштову адресу, на яку вам буде надіслано корінець прибуткового касового ордеру про внесення пожертви).
Але найпростіше відправити вашу посильну підтримку для діяльності нашої громади через будь-який банк на території України, використовуючи такі реквізити платежу:

Отримувач:  Релігійна громада Української Євангельської  Лютеранської Церкви в Старокиївському районі м. Києва
Код ЄДРПОУ отримувача:  21528136
Розрахунковий рахунок отримувача: 26001003809001
Банк отримувача:   ПАТ «Креді Агріколь Банк» в м. Києві
МФО банку: 300614
Призначення платежу:  Добровільні пожертви на підтримку громади, без ПДВ.

Якщо ви знаходитеся за кордоном і маєте бажання допомогти громаді «Воскресіння», вам слід звернутися до бухгалтера громади,  що вас проконсультує про порядок надходження добровільних пожертв з-за кордону, електронна пошта olenakor@ukr.net .

Немає коментарів: