Рости на спасіння (проповідь)

четвер, 1 січня 2009 р.

МОЛИТВА НА НОВОРІЧНИЙ ДЕНЬ


Дорогий Спасителю і Господи, я хочу розпочати цей рік зі Твоїм Ім’ям. Через це прошу Тебе – будь моїм Провідником, вказуй мені завжди на просту дорогу, оберігай від небезпек духовних і тілесних. Захисти мене від спокус гріха і допоможи мені позбутися усіх сумнівів. Нехай скорботи, смутки та страх за майбутнє не порушують спокою душі, який Ти здобув для мене, страждаючи на Голгофі. Скеруй мої кроки на дороги праведності і не забирай від мене Своєї благодаті.


Не полишай Своїх дітей, де б вони не перебували, і допоможи їм у турботах і справах. Прости нам всім і кожному наші численні гріхи через Твою очищаючу та дорогоцінну кров. Подаруй мені і всім, хто любить Тебе, силу жити та перемагати гріх щодня.

Вічний Спасителю, дай Церкві Твоїй зростати і квітнути вічно. Розповсюджуй твоє спасенне Євангеліє ще далі. Збережи мир між народами, аби ніщо не заважало Твоєму посланню миру іти все далі цілим світом. Дай мені щастя жити в мирі з усіма людьми, уникнути суперечок, сварок і ненависті. Пошли мені непорушну віру в Тебе – мого Спасителя і Царя. Нехай цей рік буде ще одним роком благодаті для мене і всіх, хто Тебе любить. В Ім’я Ісуса Христа. Амінь.

Джерело: «Мій молитовник», LHF, 2001 р.

1 коментар:

Анонім сказав...

+ Амінь