Рости на спасіння (проповідь)

вівторок, 3 листопада 2009 р.

ПІСЛЯ СОБОРУ


Після Собору в нашій Церкві відбулася Загальна Пастирська Конференція, на якій було заслухано доповідь Ректора нашої Семінарії Джона Воґта "Святий Дух та Його дари". Конференція обрала своїм Головою пастиря Тараса Коковського, Голову Галицької Єпархії.

У середу, 28 жовтня, у складі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, я взяв участь у зустрічі з Президентом України, Віктором Ющенком.  Певно що найважливішим посланням від Президента, під час цієї зустрічі,  було застереження церквам і релігійним організаціям не брати участь у передвиборчій кампанії.

1 листопада - неділя найближча до 31 жовтня. Тож у цей день ми святкували в Церкві День Реформації. Проповідником у парафії "Воскресіння" був пастир Вадим Зінченко, Голова Київської Єпархії. Ми також молилися до Господа, аби Він зі Своєї милості спинив жахливу епідемію грипу, яка вразила Україну і вже привела до десятків смертей наших співгромадян, переважно молодого віку і переважно на заході України. Закликаю до таких молитов і всіх відвідувачів цього блогу.  Господь - добрий, а милосердя Його - безмежне.  Він каже: "До Мене поклич в день недолі, Я тебе порятую, ти ж прославиш Мене!" (Псалом 49:15). Зараз - час нашої національної недолі і зараз пора кликати до Господа!

Немає коментарів: